BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Tuštuma, tuštybė ir tušas

Pirmadienis labai netinkamas rašyti. Apskritai, pirmadienis yra netinkamas niekam.


Šaltas rytas, šaltos šlapios kojos, šlapdriba, galvoj šlapimas. Tikrai taip. Nes tik pirmadienį gali apnikti Nobelio vertos mintys apie nieko vertus dalykus.


 


Taigi, ką bendro turi tuštuma ir tuštybė. Tuštuma veriasi manyje. Skleidžiasi po truputį, atsargiai. Kartais ji pasislepia po darbais, planais, kvailais nutikimais, nereikšmingais susitikimais ir didžiulia kaip Akropolis užimtumo imitacija. Užimtumas paviršutinis, mintys tinkamos tik darbo knygai, o nutikimai paprastai baigiasi pagiriomis ir atminties praradimu. Taip, tai yra tuštuma. Tuštuma, kuri pirmadienį gali ir negyvai užgraužti. Nes šiandien pirmadienis, nes jis toks pat kaip praeitas ir užpraeitas. Šiandien naujos savaitės pradžia ir viskas aplinkui signalizuoja, kad savaitė niekuo nesiskirs nuo kitų praėjusių.


Tuštuma atsiveria tada, kai viena pasiklydusi geniali mintis neranda draugų. O kartais net ir ta viena mintis neužklysta…


Tuštuma atsiveria tada, kai vienintelis jausmas, kuris atrodo pažįstamas yra alkis. Toks paprastas, žmogiškas alkis, kai nori mamos kepto viščiuko.


 


Taip, tai yra tuštuma. Ir ji tikrai gali užgraužti. O su tuštybe bendro ji turi tiek, kad aš apie tai rašau. Iš tuštybės rašau apie save ir apie tuštumą. O jei kam įdomu, ką su tuštybe ir tuštuma bendro turi tušas, tai žinokit – nieko.


 


 


                       

Rodyk draugams

Rašyk komentarą