BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

O ją nemiga kankina…

Atvirai kalbant, esu kalė. Esu reto šlykštumo velnio nešta ir pamesta merga,  išrėžianti į  akis viską, kas ant liežuvio galo sukasi. Niekada po to nesigailiu – nėra prasmės gaišti laiką ir alinti savo nupenėtą kūnelį.

 

Ne kartą esu girdėjusi priekaištų iš draugių neva aš esu tikrasis priešas, nes niekada nepasakau to, ką jos nori išgirsti. Esu visiška blogietė (ir šitas žodis siejamas ne su internetiniu dienoraščiu – blog‘u). Bet šita istorija ne apie tai.

 

Tam, kad galėtum ką nors pasakyti apie sąžinę, reikia ją turėti. Sakoma „švari sąžinė“ – reiškia nesutepta, nes ji nenaudojama. Dar būna „nešvari sąžinė“, nes ji naudojama ne vietoje ir ne laiku.

 

Mano sąžinę nemiga kankina. Ir dabar mano dušia susivėlus, bet ne todėl, kad sąžinė nešvari būtų, o todėl, kad ji viršų paėmė kažkaip ne laiku. Taigi aš – visada teisi, visada pasiryžusi, visada besirūpinanti pirma savimi – AŠ kažkokiu neįmanomu būdu tiesos, tvarkos ir dar kažkokio velnio ieškoti pradėjau. Vardan ko? Tikriausiai Lietuvos…

 

Nx… ta nemigos kankinama sąžinė. Nebūtų ji prabilus tada, tai šiandien gal ji ir „nešvari būtų“, bet bent būtų! Nes dabar ji miega, ilsisi. Laukia kitos, dar geresnės progos, kad man gyvenimą suėstų.

 

Išvada Nr. 1: ir kalės sąžinę turi.

 

Išvada Nr. 2: kalės sąžinė dar didesnė kalė, nes atsibunda labiau negu tiesiog ne laiku.

 

Rodyk draugams

komentarai (2) | “O ją nemiga kankina…”

  1.   Agne Zalanskaite rašo:

    Giedre, ta kaliu kale isgelbejo Ukrainos moteru futbolo rinktine… Kitu atveju butu teke keisti treneri.. :)

  2.   Anonymous rašo:

    Jei nueitum i politika, garsiai atvertum visiems visu visas nuodemes :)

Rašyk komentarą