BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Be smulkmenų nieko daugiau. Baisu.Baisu pasidaro tada, kai pasižiūri žinias. Baisu už tolimas šalis, už tautas, už pasaulį.


Baisu pasidaro tada, kai TV nieko gero nerodo. Baisu už Lietuvą, lietuvius, lietuvišką kultūrą ar jos nebuvimą.


Baisu pasidaro tada, kai gatvėje simpatiškas jaunuolis paprašo centų. Baisu už šio amžiaus „stebuklų“ suluošintus žmones.


Baisu pasidaro tada, kai pamatai prigrūstas knygynų lentynas – kažkas vadina tai literatūra. Rašytojų gaila. Baisu už medžius ir skaitytojus.


Baisu pasidaro tada, kai nusiperki trečią porą raudonų batų, o daugiau nieko tavo gyvenime naujo neįvyko. Baisu už save,


skaidrų dugną, drumstą rytą, primirštą savaitę, palaidotą sekmadienį, dar vieną kilogramą, neįvykusį susitikimą, atsivėrusią skylę, niekais užgrūsta tuštumą, nudžiovintą augalą, neišgirstą melodiją, pamirštą užduotį, ištrintą žinutę, ištrūkusią sagą, pamestą auskarą, praslydusią mintį, numestą šukę, išsprūdusį žodį, užslopintą norą, sukaustytą idėją, prieitą išvadą, nepabaigtą darbą, pramiegotą aušrą, prakeiktą šlapdribą, neperskaitytą knygą, nepastebėtą virpesį, iškeltą klausimą, pagautą žvilgsnį 


O labiausia baisu dėl to, kad nieko negaila. Tik kiek baisu, gal nejauku, bet negaila. Gyvenime nieko daugiau nėra išskyrus smulkmenas, tegul ir tokias…

Rodyk draugams

komentarai (4) | “Be smulkmenų nieko daugiau. Baisu.”

 1.   shiny rašo:

  oj… taip jau viskas baisu baisu? visa laika? yra gi ir geru dalyku (: aisku, jie gal ne visada kompensuoja visus visus baisumus, bet vis siokia tokia paguoda.. ne? siandien saule graziai leidosi (:

 2.   gr rašo:

  Visi dalykai, ir geri, ir blogi sudaro gyvenima! Neblogai, negaila, tik baisu, nes smulkmenu nepastebim, nesureiksminam, jos praeina, o su jomis sviesos greiciu ir visas gyvenimas praeina :)))

 3.   gaila, moteris rašo:

  patinki Tu man. vis cia ilendu. randu verbaline mano destrukcijos israiska. zinok atrodai ledine. dar - pasiutusi ir sexy (as normalios orientacijos moteris, bet girdziu kaip vyrai kalba).. nesimato sitos kitos Giedres puses "gyvai" . bet as neklydau - ji yra. kazkoks fainas blog'as.

 4.   gr rašo:

  Ledas - tik budas upeliais neisteketi ;) Ačiū už gera žodį ir postūmį :)

Rašyk komentarą