BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ačiū jums už jūsų gerumą

Žiema, nuostabus metų laikas. Ir ne tik todėl, kad nenupasakojamas šaltis, retkarčiais virstantis sąnarius laužančia drėgme, persmelkia visas mano pasakų namelio sienas, o elektrinis šildymas surija visas santaupas. Ne todėl, kad visi, kas netingi, švenčia pačias įvairiausias šventes, o tau atsiranda tiek darbų, kad pasijauti tarsi gyventum poliarinėje naktyje, o para sutrumpėjusi iki kokių 5 valandų. Ir net ne todėl, kad bent teoriškai gali išbėgti į kiemą su rogutėmis, įsitaisyti keletą mėlynių čiuoždamas nuo kalno, pastatyti sniego senį… Šviežiai pasnigus galima išsimaudyti sniege arba padaryti tai valan automobilį, kai vėluoji į darbą…

Žiema, yra nuostabus metų laikas todėl, kad žiemą mes švenčiame šilčiausias metų šventes.

Ak, man taip patinka Kalėdos. Visose parduotuvėse Kalėdinės nuolaidos, Kalėdiniai pasiūlymai, Kalėdiniai išpardavimai… Kalėdų proga gali bėgti apsipirkti į bet kurią parduotuvę, o mamos Machimos kainų mažinimas nublanksta Kalėdiniame šurmulyje. Kalėdų laikotarpiu tau nebūtina tartis, kur susitikti su draugais. Jei nepabūgsi ir įnersi į daugiatūkstantinę minią įvairiaspalvėmis lemputėmis blyksinčiuose prekybos centruose, būtiniausiai juos sutiksi. Juk visi dabar pagauti Kalėdinės pirkimo maratono dvasios nardo tarp prekystalių arba jau stovi prie kasos eilės gale.

Svarbiausia, kad ne tik Kalėdų šventė yra žiemą. Pažiūrėjusi į savo 3 tomų pramogų ir darbo knygą supratau, kad veikti yra ką. Kaip puiku, jau maniau, kad kaip koks normalus žmogus kimšiu mandarinus, ilsėsiuos ar kartą metuose gimines aplankysiu…

 Mane labai džiugina, kad šiuo metu tarp mano mylimų darbų darbelių paromis ir savaitgaliais dar įsiterpia:

 •  kavos, arbatos ir kitų gėrimų gėrimas su draugais, kurie pareiškė „tai gal šiemet“;
 • dovanų pirkimas arba gaminimas giminaičiams, draugams, pažįstamiems ir šiaip pakeleiviams;
 •  poros laikraštukų parašymas;
 • magistrinio gynimas… hmzzz…ji dar parašyti reikia;
 •  šuns skiepijimas;
 • vilnonių kojinių mezgimas;
 • draugų bombardavimas kvailais Kalėdiniais sms;
 • mano gimtadienis;
 • ir dar visa krūva ožiaragių gimtadienių…

O kur dar užklasinis skaitymas ir privaloma kūno kultūra? Kulinarijos įgūdžių tobulinimas ir darbščiųjų rankų būrelis?

Nepykit, giminaičiai, draugai, pažįstami ir pakeleiviai, šiemet dovanėlių nebus. Nebus ir vilnonių kojinių vaikučiams… Nieko nebus. Tiesiog pasidžiaukime nuostabia žiema, sukomercintomis Kalėdomis ir palinkėkite vieni kitiems gerumo.

Ačiū Jums už Jūsų supratingumą, gerumą ir dovanoms išleistus pinigus.

Rodyk draugams

komentarai (2) | “Ačiū jums už jūsų gerumą”

 1.   Anonymous rašo:

  gaila žmonių, jų gyvenime tik prekybos centrai, dėl kurių jie laimingi

 2.   Anonymous rašo:

  Gaila, kad neina deti pliuso uz sita teksta :) Kitu blogu irasai, susije su Kaledomis, tokie pasimete ir isteriski,o sitas toks ramus ir fainas :) Grazu.

Rašyk komentarą